Remonty, konserwacja i pogotowie lokatorskie

POGOTOWIE - KONSERWACJA - REMONTY

Obsługa wspólnot mieszkaniowych i instytucji

 


POGOTOWIE LOKATORSKIE


Do zadań Pogotowia Lokatorskiego należy zabezpieczenie lub jeżeli jest to możliwe usunięcie awarii występujących na instalacjach wodnych, kanalizacyjnych, centralnego ogrzewania, gazowych oraz elektrycznych.

Działania Pogotowia mają na celu ochronę budynków, lokatorów oraz ich mienia przed zalaniem, uszkodzeniem, poprzez awaryjne odcięcie dopływu prądu, wody, gazu.

Współpracujemy także ze służbami technicznymi dostawców mediów co w znacznym stopniu przyśpiesza zlokalizowanie i usunięcie awarii.

Pogotowie lokatorskie

Firma REMOBLOK realizuje usługi związane z szeroko pojętym serwisem bieżącym nieruchomości, konserwacją, remontami i pogotowiem technicznym.

Pracownicy firmy z racji swojego wieloletniego doświadczenia zapewniają wysoką jakość i niezawodną terminowość wykonywanych usług. Prowadzimy aktywną politykę kadrową mającą na celu ciągłe doskonalenie i podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Zapewniamy Naszym klientom spokój i pewność, że w sytuacjach awaryjnych czy kryzysowych nie zostaną sami z problemem technicznym.

Współpraca z wieloma kontrahentami z różnorodnych branż pozwala nam oferować usługi w szerokim zakresie i na najwyższym poziomie. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wyszukanym oczekiwaniom naszych zleceniodawców.

Szerokie zaplecze techniczne pozwala nam oferować pełną gamę usług naprawczych oraz bardzo szybką reakcję na zaistniałe zdarzenia.

KONTAKT »