Remonty, konserwacja i pogotowie lokatorskie

POGOTOWIE - KONSERWACJA - REMONTY

Obsługa wspólnot mieszkaniowych i instytucji

 


O NAS


Firma powstała 19 maja 1992 roku na podstawie wpisu do ewidencji działalności gospodarczej przez Wydział Inicjatyw i Współpracy Gospodarczej Urzędu Miejskiego w Świnoujściu.

Do połowy roku 2001 świadczyliśmy usługi w zakresie robót instalacyjnych i ślusarskich dla osób fizycznych i instytucji na terenie miasta Świnoujście.

Od lipca 2001 roku poszerzyliśmy obszar działalności na całe spektrum usług budowlanych związanych z obsługą techniczną wspólnot mieszkaniowych, oraz innych instytucji.

Oferujemy Państwu pełen zakres robót związanych z utrzymaniem w należytym porządku stanu technicznego nieruchomości.


Firma REMOBLOK realizuje usługi związane z szeroko pojętym serwisem bieżącym nieruchomości, konserwacją, remontami i pogotowiem technicznym.

Pracownicy firmy z racji swojego wieloletniego doświadczenia zapewniają wysoką jakość i niezawodną terminowość wykonywanych usług. Prowadzimy aktywną politykę kadrową mającą na celu ciągłe doskonalenie i podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Zapewniamy Naszym klientom spokój i pewność, że w sytuacjach awaryjnych czy kryzysowych nie zostaną sami z problemem technicznym.

Współpraca z wieloma kontrahentami z różnorodnych branż pozwala nam oferować usługi w szerokim zakresie i na najwyższym poziomie. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wyszukanym oczekiwaniom naszych zleceniodawców.

Szerokie zaplecze techniczne pozwala nam oferować pełną gamę usług naprawczych oraz bardzo szybką reakcję na zaistniałe zdarzenia.

KONTAKT »