Remonty, konserwacja i pogotowie lokatorskie

POGOTOWIE - KONSERWACJA - REMONTY

Obsługa wspólnot mieszkaniowych i instytucji

 


KONSERWACJA


Wykonujemy roboty konserwacyjne, bieżącego utrzymania w następujących branżach:
  • sanitarnej, ciepłowniczej i gazowej
  • elektrycznej
  • roboty budowlane (malarskie, murarskie, dekarskie)
  • roboty spawalnicze i ślusarskie
Obsługujemy wiele różnorodnych obiektów budowlanych, mieszkalnych, handlowych, usługowych. Dotychczasowa działalność pozwoliła nam na zebranie wielu doświadczeń, które wraz z zaangażowaniem i wysokimi kwalifikacjami zawodowymi pracowników są gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług.

Firma reguluje na bieżąco swoje powinności względem Skarbu Państwa jak i ZUS-u.
Posiadamy również ubezpieczenie od Odpowiedzialności Cywilnej w zakresie prowadzonych prac.
Konserwacja

Firma REMOBLOK realizuje usługi związane z szeroko pojętym serwisem bieżącym nieruchomości, konserwacją, remontami i pogotowiem technicznym.

Pracownicy firmy z racji swojego wieloletniego doświadczenia zapewniają wysoką jakość i niezawodną terminowość wykonywanych usług. Prowadzimy aktywną politykę kadrową mającą na celu ciągłe doskonalenie i podnoszenie kwalifikacji zawodowych.

Zapewniamy Naszym klientom spokój i pewność, że w sytuacjach awaryjnych czy kryzysowych nie zostaną sami z problemem technicznym.

Współpraca z wieloma kontrahentami z różnorodnych branż pozwala nam oferować usługi w szerokim zakresie i na najwyższym poziomie. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wyszukanym oczekiwaniom naszych zleceniodawców.

Szerokie zaplecze techniczne pozwala nam oferować pełną gamę usług naprawczych oraz bardzo szybką reakcję na zaistniałe zdarzenia.

KONTAKT »